WARSZTATY DLA KATECHETÓW

TEMAT: WYKORZYSTANIE NOWOCZESNYCH KANAŁÓW INFORMACYJNYCH

PODCZAS KATECHEZY: NARZĘDZIA WIRTUALNE.

Drodzy Katecheci

Ze względu na duże zainteresowanie w ubiegłym roku szkolnym warsztatami na temat nowoczesnych kanałów informacyjnych uprzejmie informujemy, że 25 października br. (czwartek) odbędą się warsztaty metodyczne dla katechetów dotyczące tej tematyki. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach tych katechetów, którzy nie mogli skorzystać w ubiegłym roku, bądź byli na liście rezerwowej. Niżej znajdują się szczegółowe informacje.

OPIS: Świat mediów społecznościowych to nieodłączny element życia większości naszych uczniów, dlatego warto poznać jego wartości i wykorzystać je podczas katechezy. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, w jakich portalach społecznościowych szukać ciekawych treści oraz jak kreatywnie korzystać z nich w trakcie lekcji. Katecheci dowiedzą się jak wykorzystać krótkie materiały filmowe zamieszczone w sieci, aby efektywnie korzystać z tej formy komunikacji we współpracy z uczniami.

DATA I MIEJSCE: 25 października 2018 r.; Świdnica, Aula Świdnickiej Kurii Biskupiej, pl. Jana Pawła II 1.

GODZINA ROZPOCZĘCIA: godz. 16.00

CZAS TRWANIA: 1 godz. 30 min.

PROWADZĄCY: Anna Mikołajczyk - katechetka, teolog, specjalista ds. marketingu i mediów społecznościowych. Prowadzi na Facebooku profil Strefa Katechety, Dom Medialny św. Wojciech

KOSZT: 30 zł

ZAPISY: do dnia 19 października 2018 r.

·         telefonicznie (74) 85 64 404 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00.

·         lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Katechetyczny Świdnickiej Kurii Biskupiej