Warsztaty metodyczne dla katechetów: Wykorzystanie nowoczesnych kanałów informacyjnych podczas katechezy: narzędzia wirtualne

Odbędą się one 4 grudnia 2017 r. (poniedziałek) odbędą się warsztaty metodyczne dla katechetów. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału. Niżej znajdują się szczegółowe informacje.

 

ŚWIDNICA: 4 grudnia 2017 r.

TEMAT: Wykorzystanie nowoczesnych kanałów informacyjnych podczas katechezy: narzędzia wirtualne.

 

OPIS: Świat mediów społecznościowych to nieodłączny element życia większości naszych uczniów, dlatego warto poznać jego wartości i wykorzystać je podczas katechezy. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, w jakich portalach społecznościowych szukać ciekawych treści oraz jak kreatywnie korzystać z nich w trakcie lekcji. Katecheci dowiedzą się jak wykorzystać krótkie materiały filmowe zamieszczone w sieci, aby efektywnie korzystać z tej formy komunikacji we współpracy z uczniami.

DATA I MIEJSCE: 4 grudnia 2017 r.; Świdnica, Aula Świdnickiej Kurii Biskupiej, pl. Jana Pawła II 1.

GODZINA ROZPOCZĘCIA: 16.00

CZAS TRWANIA: 1 h 30 min.

PROWADZĄCY: Anna Mikołajczyk - katechetka, teolog, specjalista ds. marketingu i mediów społecznościowych. Prowadzi na Facebooku profil Strefa Katechety, Dom Medialny św. Wojciech

KOSZT: 30 zł

ZAPISY: do dnia 27 listopada 2017 r.

telefonicznie (74) 85 64 404 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 15.00.

lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.